Kontakt SAH

Neophodni Podaci

* Obavezna Polja

SAH ELECTRONICS

SAH Electronics nudi rešenja, pruža usluge i vrši distribuciju uređaja za industrijsku elektroniku i automatiku.

Možete nas kontaktirati: Pon-Pet 8:30-16:00

Prijem porudžbina do 15h

Adresa: Maršala Tita 93, 11426 Meljak, Srbija

Telefoni Centrala: +381 11 355-8586 / +381 60 456-9222

Mobilni: +381 65 355-8586 / +381 65 355-8576

Email: office@sah.rs

ODELJENJE PRODAJEDIREKTOR
Opšta Prodaja

office@sah.rs

Telefoni Centrala

+381 11 355-8586

Opcija 1 -> Prodaja

Opcija 2 -> Servis

Opcija 3 -> Administracija

+381 60 456-9222

+381 11 69-79-283

Mobilni

+381 65 355-8586

+381 65 355-8576


Nikola Knežević

nikola@sah.rs

+381 69 3300-480

+381 11 69-79-285

Ana Đurović

ana@sah.rs

+381 65 355-8576

+381 11 69-79-286

Igor Filipović

igor@sah.rs

+381 11 69-79-287

Miloš Živanović

milos@sah.rs

+381 65 355-8576


Dragan Filipović

office@sah.rs

+381 11 69-79-282

ADMINISTRACIJA
Sanja Gavrilović

sanja@sah.rs

Telefoni

+381 11 355-8586

+381 60 456-9222

Mobilni

+381 65 355-8586

+381 11 69-79-283

MAGACIN
Telefon

+381 11 69-79-290


GARANCIJA I SERVISTEHNIČKA PODRŠKA
Mirko Bulović

mirko@sah.rs


Marija Đurović

marija@sah.rs


Telefon

+381 11 69-79-289

Mirko Bulović
Invertori, PLC, Kontrolne Komponente ...

mirko@sah.rs

+381 11 69-79-289