Kontakt SAH

Neophodni Podaci

* Obavezna Polja

SAH ELECTRONICS

SAH Electronics nudi rešenja, pruža usluge i vrši distribuciju uređaja za industrijsku elektroniku i automatiku.

Možete nas kontaktirati: Pon-Pet 8:30-16:30

Prijem porudžbina do 15h

Adresa: Maršala Tita 93, 11426 Meljak, Srbija

Telefoni Centrala: +381 11 355-8586 / +381 60 456-9222

Mobilni: +381 65 355-8586 / +381 65 355-8576

Email: office@sah.rs

ODELJENJE PRODAJEDIREKTOR
Opšta Prodaja

office@sah.rs

Telefoni Centrala

+381 11 355-8586

+381 60 456-9222

+381 11 69-79-283

Mobilni

+381 65 355-8586

+381 65 355-8576


Nikola Knežević

nikola@sah.rs

+381 69 3300-480

+381 11 69-79-285

Local: 13

Ana Đurović

ana@sah.rs

+381 65 355-8576

+381 11 69-79-286

Local: 12

Igor Filipović

igor@sah.rs

+381 11 69-79-287

Locali: 3, 11

Dragan Filipović

office@sah.rs

+381 11 69-79-282

Local: 1

ADMINISTRACIJA
Sanja Gavrilović

sanja@sah.rs

Telefoni

+381 11 355-8586

+381 60 456-9222

Mobilni

+381 65 355-8586

+381 11 69-79-283

Locali: 0, 14

MAGACIN
Telefon

+381 11 69-79-290

Locali: 9, 10


GARANCIJA I SERVISTEHNIČKA PODRŠKA
Mirko Bulović

mirko@sah.rs


Marija Đurović

marija@sah.rs


Telefon

+381 11 69-79-289

Local: 15

Mirko Bulović
Invertori, PLC, Kontrolne Komponente ...

mirko@sah.rs

+381 11 69-79-289

Local: 15